вівторок, 30 вересня 2014 р.

Визначено переможця конкурсу "Творчий злет: молодий бібліотекар року - 2014"

Ось і пролетів час очікування та неймовірного хвилювання у бібліотекарів, що подавали свої професійні портфоліо на участь у Всеукраїнському конкурсі «Творчий злет: молодий бібліотекар року 2014»

І саме до Всеукраїнського дня бібліотек за рішенням вельмишановного журі з членів Президії УБА було визначено переможця у цьому новому конкурсі для молодих бібліотекарів.

Так цьогоріч до участі в конкурсі бібліотекарі подали 24 заявки, серед яких переможцем визнано Крамарєву Юлію Сергіївну, бібліотекаря бібліотеки–філіалу №9 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи для дітей за інноваційне професійне мислення та активну проектну діяльність.

У її професійному надбанні участь у багатьох бібліотечних заходах, проектах та навчальних програмах. 

Так в 2011 році Юля взялася за створення прикладного гуртка при бібліотеці для дітей молодшого шкільного віку «Креативне рукоділля». Далі у цьому ж році на неї чекала перемога в конкурсі Полтавської обласної дитячої бібліотеки імені Панаса Мирного в номінації «Кращий читацький клуб, читацьке об'єднання».

У 2012 році бібліотекар відповідала за реалізацію однойменного проекту за міською Програмою «Талановита дитина під інформаційним патронатом бібліотеки». А вся її бібліотечна діяльність стала шляхом до перемоги в конкурсі Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому м.Полтави «Молодь року», в номінації «Кращий молодий працівник року в галузі культури».


Але на цьому Юля Крамарєва не зупинилась. Далі її також чекали не менш успішні і цікаві професійні заходи. Так у жовтні 2013 року бібліотекар прийняла участь у VI Форумі молодих бібліотекарів в м. Луганськ «Книга. Молодь. Інтелект», де вона презентувала свій досвід роботи та була учасницею творчих лабораторій.

Крім того минулого року вона отримала перемогу у Всеукраїнському літературному конкурсі УБА з есе «Один день із життя бібліотекаря», який також був приурочений Всеукраїнському дню бібліотек.

Юля Крамарєва також була учасницею Щорічніої конференції УБА «Бібліотек@ в електронному середовищі», що відбулася у листопаді 2013 року.

2013 рік був для молодого бібліотекаря часом реалізації проекту «Книжковий сад для малюків» за міською Програмою літературного розвитку дітей (дошкільного та молодшого шкільного віку) «Книжковий сад для малюків» та співавторства написання проекту, який отримав грант програми «Бібліоміст» в конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету». Так її бібліотека-філія отримала 3 комп'ютеризованих робочих місця.


Така успішна та активна бібліотечна діяльність стала поштовхом для вступу Юлі Крамарєвої до Гадяцького училища культури на спеціальність "Бібліотекар" на заочну форму навчання, що дає можливість поєднати працювати на улюбленій роботі та отримати бажану освіту.

Вміння та талант до написання гарних літературних творів цьогоріч принесли їй перемогу у Всеукраїнському літературному конкурсі від журналу «Шкільна бібліотека» «Один день із життя бібліотекаря» за есе «Атмосфера любові і добра».

Крім повсякденної роботи, бібліотекар взялася за реалізацію благодійного проекту «Веселий бібліомайданчик». Так Юля Крамарєва організувала ремонт дитячого майданчика біля бібліотеки та облаштування на ньому ігрової зони сімейного відпочинку.

Важливим моментом своєї роботи у цьому році, бібліотекар вважає участь у Південноукраїнському міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій «Бібліокреатив-2014». Участь у цьому заході дала можливість презентувати роботу своєї бібліотеки та почерпнути щось нове з досвіду колег з інших бібліотек.

Одним з останніх досягнень молодого бібліотекаря став вихід у фінал навчального проекту від програми «Бібліоміст» «Сучасний бібліотекар-2».


Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо досягати ще не одну професійну вершину!

1 коментар: