середа, 30 липня 2014 р.

"Оскароносна" бібліотечна молодь

В березні 2014 року програма "Бібліоміст" оголосила конкурс бібліотечного відео "Бібліокінофест-3".

Конкурс мав на меті заохотити бібліотекарів до впровадження інновацій, привернути увагу широкої громадськості до бібліотек та ефективно рекламувати їхні послуги, залучати нових користувачів за допомогою відео та онлайн-маркетингу й підтримувати імідж сучасної бібліотеки.
Зауважмо, що до участі  в цьогорічному конкурсі було подано 132 заявки з бібліотек всієї України, серед яких були відеороботи й членів Молодіжної секції УБА.

І зараз з приємністю хочемо привітати трьох щасливчиків, які отримали нагороди у конкурсі "Бібліокінофест-3", підсумки якого було оголошено 24 липня на Національному ярмарку бібліотечни інновацій "Міст Ваш!":


Земляного Артема Вадимовича, з Дніпропетровської центральної міської бібліотеки, з 1-м місцем за ролик «DneprLibrary – додаток про бібліотеки та культурні заклади Дніпропетровська»;


Лаптєву Ларису Федорівну, завідуючу публічно-шкільною бібліотекою с. Грем'яче, Рівненська обл. з нагородою в номінації «Найкумедніше відео» за ролик «Незвичайні пригоди у бібліотеці»;


Глусь Аллу Петрівну, з Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім.В.В. Маяковського, з почесною нагородою в номінації «Найкращий буктрейлер» за відеоролик "Украдене щастя".


Сподіваємось, що це не останній творчий конкурс, де молоді бібліотекарі гідно представляють свої бібліотеки, Молодіжну секцію УБА та отримують нагороди. 

На разі бажаємо всім приємного перегляду! 

*За матеріалами програми "Бібліоміст".

Немає коментарів:

Опублікувати коментар