четвер, 3 липня 2014 р.

Новий проект МС УБА «Бібліотечний туризм: пізнай Україну та її бібліотеки»

В липні 2014 року стартував проект Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації (МС УБА) «Бібліотечний туризм: пізнай Україну та її бібліотеки». 

Його мета – обмін досвідом між бібліотекарями України, популяризації бібліотек у суспільстві шляхом включення бібліотек до туристичних маршрутів регіону.

Сучасні бібліотеки є не просто книгозбірнями, інформаційними центрами та місцями для культурного відпочинку, а й об’єктами туристичних маршрутів. Фахівцям бібліотечної справи буде цікаво ознайомитись з тим, як працюють колеги в інших бібліотеках, побачити архітектурні особливості бібліотек, рішення з організації робочого простору, підходи до надання послуг та залучення користувачів, познайомитись з однодумцями, обмінятись досвідом.

Реалізація проекту передбачає створення мережі бібліотечних координаторів в різних містах України – членів Молодіжної секції УБА, які будуть допомагати в організації найоптимальнішого, найцікавішого бібліотечно-туристичного маршруту як для групи, так і для індивідуального візиту.

Крім допомоги у виборі цікавого маршруту містом, бібліотечні координатори допоможуть бажаючим з вибором місця проживання відповідно до потреб, допоможуть з квитками, порадять заклади харчування та підкажуть найцікавіші місця для відвідання.

Контакти координаторів по містам шукайте на сайті проекту в розділі «Координатори». Якщо ж Ви самі хочете стати таким координатором у Вашому місті, звертайтесь за контактами: +38095 417-45-60, victoria.polyova@gmail.com.

Якщо Ви бажаєте долучити Вашу бібліотеку до бібліотечно-туристичного маршруту міста, звертайтесь до відповідного координатора. 

Ознайомитись з найцікавішими бібліотеками України можна в розділі «Бібліотеки України». Також дивіться розміщення бібліотек з бібліотечно-туристичного маршруту на Бібліотечній карті.

Надсилайте інформацію про події Вашого міста чи бібліотеки, яка буде цікава мешканцям та гостям міста на електронну пошту ospoznyakov@gmail.com.

Відвідайте сайт проекту та приєднуйтесь до сторінки Бібліотечного туризму в соціальній мережі Facebook.

Керівники проекту:
Вікторія Польова, адміністративний координатор УБА, член Молодіжної секції УБА - Victoria.polyova@gmail.com.
Олександр Позняков, бібліотекар Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки, член Молодіжної секції УБА - ospoznyakov@gmail.com.

Давайте разом пізнавати Україну та її бібліотеки!2 коментарі:

  1. Сподіваюсь, що цей проект буде підтримано творчою когортою)))

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Олександре, проект вартий уваги наших бібліотекарів!

      Видалити