понеділок, 5 травня 2014 р.

БібліоМолодь - новий бюлетень Молодіжної секції

Під час навчання у Другій всеукраїнській школі бібліотечного журналіста (7-10 квітня 2014 р., м.Харків) у членів Молодіжної секції УБА – Вікторії Польової та Марії Сахарової, виникла ідея створити бюлетень Молодіжної секції УБА. Така ідея була реалізована та презентована як випускна робота учнів Школи бібліотечного журналіста. Організатори Школи відзначили бюлетень МС УБА «БІбліоМолодь» дипломом. 

Згодом на зібранні Молодіжної секції УБА та учасників програми "Сучасний бібліотекар" (11 квітня 2014 р., приміщення IREX) було затверджено подальший випуск щоквартального видання МС УБА - бюлетеня «БібліоМолодь». 

Щоквартальник «БібліоМолодь» є інформаційним електронним виданням Молодіжної секції УБА, де висвітлюються основні події з життя Секції. Всі статті є унікальними і можуть містити лінки на додаткові джерела інформації в мережі Інтернет. Мова видання – українська. Матеріали про заходи та події, які важливі для члені в МС УБА та бібліотечної молоді загалом, можуть подавати всі члени Молодіжної секції УБА на електронну адресу victoria.polyova@gmail.com.

Представляємо Вашій увазі перший пілотний випуск бюлетеню Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації «БібліоМолодь».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар