субота, 24 травня 2014 р.

Проект МС УБА «Книга в тренді»

Є книги, які треба тільки скуштувати, є такі, 
які найкраще проковтнути і лише небагато - 
розжувати і перетравити.
 Ф. Бекон

В межах соціального напряму роботи МС УБА, а саме підтримки книгочитання членами Секції було організовано буккросинг «Книга в тренді», метою якого є поширення вільного книгочитання.
Відкриття полиці буккросингу учасниками Зимової школи молодих бібліотекарів УБА, 11-15 лютого 2014 р., с.Орявчик Львівської області

Наразі буккросинг функціонує між членами Молодіжної секції УБА та постійно поповнюється новими книгами. Всі книги, які функціонують в межах даного буккросингу відмічені спеціальними наліпками з логотипом Секції та QR-кодом групи "Вконтакте".

Ознайомитись з «вільними» для читання книгами та дізнатись де знаходиться цікаве для Вас видання, щоб взяти його на прочитання, Ви можете на сторінці проекту в соцмережі "Вконтакте".  Тут формується база буккросингу та відображаються коментарі читачів. 

Для того щоб замовити собі екземпляр духовного чтива потрібно залишити коментар у групі ВК під фото відповідної книги, і Вам обов’язково відпишуть та повідомлять, в кого книга перебуває і як її можна отримати. 

В історії нашого буккросингу книги передавалися поїздами, поштою та випадковими кур’єрами, але завжди знаходили нового власника. Наші книги подорожували із Запоріжжя до Львова, із Рівного до Києва через Вінницю!


Якщо Ви маєте книгу, яку хочете відпустити в світ, залиште її фото у альбомі групи, підпишіть місце знаходження книги, наклейте на книгу логотип Секції з QR-кодом (завантажуйте лого тут ) та чекайте, коли знайдеться бажаючий вдячний читач.


Нещодавно колекція буккросингу поповнилася новими для нашого ока та сприйняття книгами – фліпбуками. Маленькі та ергономічні книги зі сторінками з рисового паперу.

В найближчих планах розвитку проекту – встановлення стаціонарних полиць буккросингу в бібліотеках учасників МС УБА, тому якщо Ви зацікавленні у створенні такого пункту в своїй бібліотеці, просимо Вас звернутись до керівника проекту за контактами, поданими нижче.

Не варто томити улюблені книги на полицях під пилом, випустіть їх у світ та спостерігайте за подорожжю серцями читаючих!

Керівник проекту: Сахарова Марія, 
Наукова бібліотека Вінницького Національного 
медичного університету ім. М.І. Пирогова
e-mail: ladybird_007@mail.ru 


Немає коментарів:

Опублікувати коментар