неділя, 4 травня 2014 р.

Кобзар єднає Україну!

Другий день Тижня молодіжної книги, який в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова проходив під девізом «Кидай мишку – бери книжку!», припав на свято – Всесвітній день книги й авторського права.
На зустрічі членів молодіжної секції УБА та фіналістів програми «Сучасний бібліотекар», що відбулася 11 квітня у м. Київ, я запропонувала колегам провести віртуальний флешмоб «Кобзар єднає Україну!»,  щоб у незвичайний спосіб відзначити цей день.
Тож,  23 квітня на зв’язок з Херсоном вийшли: Лариса Лаптєва – завідувач бібліотеки с. Грем'яче Острозького району Рівненської області, Ірина Білокур – бібліограф відділу документів іноземними мовами Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського, Михайло Скобилко – бібліотекар-бібліограф відділу комплектування і організації фондів та каталогів Львівської обласної бібліотеки для дітей.
Учасники флешмобу зібралися, аби вшанувати Тараса Шевченка і нагадати українцям – у нас є велика книга, яка через століття несе потужний меседж патріотизму і єдності.  Херсонські школярі і молоді бібліотекарі з різних куточків України із задоволенням прочитали поезії  Кобзаря, актуальні сьогодні, як ніколи. У віртуальному просторі прозвучали вірші «І золотої, й дорогої…», «Не нарікаю я на Бога…», «Мені однаково, чи буду…», «Невесело на світі жить…», навіть рядки  у перекладі англійською мовою.

Флешмоб «Кобзар єднає Україну!» транслювався онлайн на громадському медіа каналі TV Union.

Юлія Коваль, 
член Молодіжної секції УБА, 
завідувач сектору соціокультурної діяльності  
Херсонської обласної бібліотеки 
для юнацтва ім. Б. Лавреньова


Немає коментарів:

Опублікувати коментар