субота, 12 квітня 2014 р.

Літературна кава по-старовижівськи

До уваги тих, хто любить зустрічатися з цікавими людьми за філіжанкою кави в Старовижівській центральній районній бібліотеці 23 березня стартував міні-проект «Літературна кава по-старовижівськи».
 Першою «літературну каву» з читачами і бібліотекарями смакувала редактор газети «Сім’я і дім» Оксана Головій, котра гармонійно та яскраво поєднала для себе кольори палітри журналіста та письменника.

Кожного доля наділяє своїм талантом. Кажуть, що людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Якраз своє поле знайшла і пані Оксана. Під час зустрічі з письменницею було презентовано її книгу «Любові дивне задзеркалля», в якій авторка зібрала всі свої короткі історії, що вже були опубліковані на шпальтах газети в різні роки. Яскравим доповненням заходу був перегляд буктрейлера «Упіймати птаху щастя» за розділами книги. Буктрейлер розробили працівники районної бібліотеки.
Сьогодні люди, втомлені щоденним негативом, охоче читають такі історії. Оповідання з книги змусять по-новому, по-світлому, сприймати несолодкий світ. Якщо читач буде уважний, то обов’язковознайде себе на сторінках книги. Під час презентації своїми враженнями поділилися старовижівська письменниця Олена Чабан, самодіяльний композитор Петро Сачук, користувачі бібліотеки Ганна Хлапук, Надія Бондар, родина Кудацьких. А Софія Страшевська і Галина Баранова поділились не тільки враженнями від прочитаної книги, а й декламували поетичні твори свої та улюблених сучасних українських письменників. Бібліотекарі Ніна Смолярчук (бібліотека-філія села Поліське), Оксана Євтушик (бібліотека-філія села Седлище), Зоя Хомич (бібліотека-філія села Буцин), Лариса Шеремета (бібліотека-філія села Сереховичі), Надія Радчук (бібліотека-філія села Дубечне) донесли думки своїх читачів та побажання авторці на майбутнє.
«У кожного свій шлях… Ніхто не годен пройти ту дорогу за когось, нікому не дано помінятися долями» – сказала гостя заходу пані Оксана. Герої «дивного задзеркалля» підкорюють читача своєю щирістю, беруть у полон глибиною своїх почуттів, змушують співпереживати разом із ними. У кожному рядочку книги Оксани Головій – життя, окрилене прямодушною любов’ю, пронизане безмежною чистотою. І саме за рахунок цього, буденні для багатьох ситуації набувають образу високого та світлого.
На завершення заходу присутні побажали Оксані Головій у її наступних творах зберегти притаманні їй чуття, життєдайність та справжність. А бібліотекарі ЦРБ сподіваються, що реалізація міні-проекту й надалі буде насиченою незабутніми подіями для читачів бібліотеки. Найближчим часом за філіжанкою літературної кави плануємо зустріч з волинськими письменниками – Олегом Потураєм, Іваном Чернецьким та Василем Геєм.

Яскульська Анна,
Старовижівська центральна районна бібліотека

Немає коментарів:

Опублікувати коментар