вівторок, 1 квітня 2014 р.

Нові можливості для молодих бібліотекарів

Весняна літературна школа
«Центр літературної освіти» оголошує прийом анкет на Весняну літературну школу. Для молодих літераторів лекції читатимуть досвідчені та професійні письменники, власники та директори видавництв, літературознавці та критики, а саме: Юрій Винничук, Лариса Денисенко, Оксана Забужко, брати Капранови, Ірена Карпа, Юрій Макаров, Іван Малкович, Мар’яна Савка, Ростислав Семків та Ірина Славінська.

На Весняній літературній школі вчитимуть та розповідатимуть: як писати якісні тексти, як відбувається творчий процес, як знайти своє місце в літературі, як знайти власний стиль, мову і тему, як створювати сюжет і героїв. Також лектори окреслять основні тенденції розвитку книжкового ринку і літературної сфери, правила ефективної співпраці з видавцями і мас-медіа, яких помилок уникати авторам-початківцям і т.д.

Програма Літшколи складається з 32 годин лекційних та практичних занять. Також учасники виконуватимуть творчі завдання і братимуть участь у літературних вечорах.

Участь у Літшколі можуть взяти прозаїки, поети, публіцисти, видавці і редактори будь-якого віку. Літшкола буде цікава як авторам-початківцям, так і літераторам з певними успіхами і досвідом.

Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://bit.ly/OXG5Aj.
Вартість: 600 грн
Тривалість: 4 дні

Дедлайн подачі заявки: 15 квітня 2014 р.


Резиденція для молодих україномовних письменників
Оголошено конкурс на участь у Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен».

Протягом місяця (з 1 до 31 травня 2014 р.) резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську в хостелі «Феномен» із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе.

Проживання в хостелі – унікальна можливість спілкування з цікавими людьми – мандрівниками, музикантами, письменниками. Крім того, резидент стане учасником мистецьких експедицій у карпатські села, проведе вікенд у столиці сирних коників Брустурах, а також матиме чотири спільні трапези зі знаковими письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Степаном Процюком та Іваном Ципердюком.

Резидент повинен за підсумками кожного тижня писати есе розміром 3-5 тисяч знаків, які оперативно публікуватимуться, а також увійдуть до альманаху резиденції.

Заявки приймаються від кандидатів віком 18-30 років, що проживають поза межами Івано-Франківської області. У заявці слід вказати короткі біографічні відомості, основні творчі здобутки (книги, публікації тощо), вмотивувати свою участь у Резиденції.

Розмір гранту: проживання і харчування в Івано-Франківську
Дедлайн подачі заявки: 15 квітня 2014 р.
Веб-посилання: http://fenomen.in.ua/

Гранти від Google для спеціалісток у галузі комп’ютерних технологій
Компанія Google пропонує гранти на відвідування конференцій для жінок, які займаються дослідженнями у галузі комп’ютерних технологій.

Переможниці зможуть безкоштовно зареєструватися на одну з профільних конференцій у Європі, а також отримають грант до 1000 євро на транспортні витрати та проживання.
Найближчі конференції, на які можна подавати заявки:

– Craft (Будапешт, 23-25 квітня 2014 року). Прийом заявок до 25 березня.
– HITBSecConf2014 / HITB Haxpo (Амстердам, 28-30 травня 2014 року). Прийом заявок до 10 квітня.
– Devoxx UK (Лондон, 12-13 червня 2014 року). Прийом заявок до 16 травня.

Розмір гранту:  €1000 на відвідування конференції


Немає коментарів:

Опублікувати коментар