вівторок, 29 квітня 2014 р.

Вибори голови Молодіжної секції

29 квітня 2014 р. о 14.00 год. у мережі Facebook відбулася позачергова онлайн - конференція членів Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації, в якій приймали участь представники з усіх регіонів України. 

Метою конференції стало обрання нового голови Молодіжної секції УБА, так  як Антоніна Тіщенко склала свої повноваження  у зв’язку з сімейними обставинами. Екс-голова також подала свої рекомендації щодо обрання її наступника і побажала плідної роботи для молодих колег.

Після недовгих обговорень, всі учасники конференції одноголосно підтримали кандидатуру Оксани Бояринової, яка й стала новою головою Молодіжної секції УБА. 

Крім того, що нового голову підтримали всі учасники конференції, її кандидатуру рекомендувала Антоніна Тіщенко, яка вважає, що краще Оксани функції голови більше ніхто не зможе виконати.

На сьогодні Оксана Бояринова працює PR-менеджером Української бібліотечної асоціації і її знає широке коло бібліотекарів України. За час існування Молодіжної секції  вона була учасницею багатьох бібліотечних заходів, створювала та реалізовувала проекти щодо реклами асоціації та бібліотечної справи зокрема. На її рахунку участь не в одній школі чи конференції для бібліотекарів, тому обрання головою секції було заслужене. Можна сказати, що вона стала обличчям Молодіжної секції та УБА.

Так в 2013 р., спільно з Миколою Вірстюком, Оксана Бояринова стала організатором першої Літньої школи молодих бібліотекарів, що відбулася в серпні в ТК «Буковель», а також Зимової школи молодих бібліотекарів в с.Орявчик у лютому 2014 року. Як всім відомо, ці школи користуються особливою популярністю серед бібліотечної громади України.

Разом з тим новий голова обрала трьох заступників:
- Юля Дудко - бібліотекар, Львівська обласна бібліотека для дітей;
- Марія Сахарова – бібліотекар, Наукова бібліотека Вінницького Національного медичного університету ім. М.І. Пирогова;
- Олександр Коган - бібліотекар відділу бібліотечно-інформаційних технологій, Стрийська міська Централізована бібліотечна система.

Підсумовуючи усе, що відбулось під час конференції,  новообраний голова Секції – Оксана Бояринова висловила вдячність за довіру, за честь очолювати Молодіжну секцію та закликала усіх молодих членів Асоціації  до плідної співпраці та співдружності і що всі разом ми зможемо зробити багато для блага бібліотечної справи.

Лариса Лаптєва,
завідуюча бібліотекою с.Грем'яче
Рівненська обл. 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар