четвер, 20 лютого 2014 р.

День закоханих у Харкові або акція «Кохання починається з читання»

Харків — велике та красиве місто. А ще його називають студентським містом, містом молоді, адже у Харкові дуже й дуже багато як студентів, так і молодих професіоналів. Молоді, як нікому іншому властиво закохуватись, кохати. День закоханих у цьому випадку стає не звичним днем, а одним з головних свят року. 

Ось і ми, молоді бібліотекарі, члени Молодіжної секції УБА (ініціатива та модерування за мною, Антоніною Тіщенко), не змогли у цей день не поділитись своїм святковим настроєм з нашими співвітчизниками. Ми вирішили провести акцію, яку назвали «Кохання починається з читання», адже саме книги вчать нас відчувати та висловлювати наші почуття. 

Для акції нам було потрібно не тільки зібратись разом :) але й запастись необхідними ресурсами: ми принесли кращі книги з наших власних бібліотек, за власний кошт придбали кульки, стрічки та підготували усе інше, необхідне для проведення акції.


Озброївшись принесеними книгами, символікою УБА, ми відправились у місто створювати святковий настрій. Крокуючи вулицями міста, ми вітали перехожих зі святом, розповідали чому молоді бібліотекарі вважають необхідним завжди читати. Родзинкою ж акції було те, що ми дарували книги мешканцям нашого улюбленого міста. Книги у нас були не прості, а унікальні :) адже ці книги — учасники буккросингу «Книга в тренді!» (ініціатива Молодіжної секції УБА).


Таким чином ми не тільки дарували цікаві книги, але й пропонували харків'янам поширювати цікаву літературу, бажання читати серед своїх друзів та знайомих. Не залишились без подарунку й маленькі харків'яни — їм ми дарували червоні кульки у вигляді серця з символічним у цей святковий день написом «Я тебе кохаю».


Харків'яни із задоволенням приймали подарунки, навзаєм вітали нас зі святом та радісно фотографувались, як на наші гаджети, так й на свої :)

Ось так ми, члени харківські Молодіжної секції УБА у День Святого Валентина висловили свою любов до нашого міста, до харків'ян та до книгочитання взагалі.

Антоніна Тіщенко,
провідний бібліотекар Харківської державної 
наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка, 
голова Молодіжної секції УБА

Немає коментарів:

Опублікувати коментар