субота, 22 лютого 2014 р.

Святкуємо День Святого Валентина у всеукраїнському масштабі: Бібліотечна акція «Святкуємо разом День Святого Валентина».

День Святого Валентина – найромантичніше свято року! Цей день в нашій країні відзначають не так давно, але він став вже досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності.
Це свято очікують учні, студенти ще й тому, що переконані – в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського неодмінно відбувається святкова програма – цікава і весела як для закоханих пар, так і тих, що лише шукають свою половинку кіровоградців.

В День всіх закоханих, 14 лютого, наша бібліотека організувала акцію «Святкуємо разом день Святого Валентина». Для всіх бажаючих, зусиллями працівників кількох відділів, проводилися майстер-класи, де власноруч можна було виготовити листівку-валентинку для своєї коханої людини. Такий романтичний презент дійсно порадував би будь-чию другу половинку, адже разом з паперовим сердечком передалася і частинка душі, тепла, емоцій та думок того, хто створював красу…
Крім цього, для студентів одного з навчальних закладів було організовано справжню шоу-програму. Учасники міцно обійнявшись, вільними правою і лівою рукою намагалися виготовити листівку-валентинку. Оригінальним був конкурс «Скульптура кохання», а найбільшу цікавість викликала гра, де потрібно було не називаючи вголос, показати жестами предмет, який учасник дарує коханій людині.

Завершальним акордом акції стала суботня зустріч молодих поетів у відділі мистецтв. Молодь читала свою інтимну лірику, ділилася власними історіями кохання. А один з учасників навіть заспівав пісню, яку написав сам.

Кожен відвідувач, який завітав цими днями до бібліотеки, мав можливість ознайомитися з поетичними збірками Вільяма Шекспіра і Петрарки, Лесі Українки і Володимира Сосюри, Марини Цвєтаєвої і Вероніки Тушнової, представлені на виставці «Моя любов – лише тобі». Знайомлячись із словом, ограненим всеосяжним простором людських сердець, ці книги дали змогу нашим читачам зануритися в одкровення цього світлого і неповторного свята.


Любов — почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері, до дівчини чи хлопця, і, звичайно, до книги, до читання до бібліотеки.Світлана Приймак,
Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського

Немає коментарів:

Опублікувати коментар