пʼятниця, 21 лютого 2014 р.

Святкуємо День Святого Валентина у всеукраїнському масштабі

Продовжуємо розповідати як члени Молодіжної секції відсвяткували
День Святого Валентина у всеукраїнському масштабі. 

До дня всіх закоханих в Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки була проведена акція безкоштовного запису для всіх Валентин та Валентинів, а також акція «Червоний рулить» (особам в червоному – безкоштовний запис до бібліотеки). Головний бібліотекар Вікторія Соколенко оформила книжкову викладку «Чари кохання» та зробила велике червоне серце «За що я люблю бібліотеку», на якому відвідувачі могли висловити свої емоції. Працівники бібліотеки прикрасили книгарню створеними власноруч оксамитовими серцями, а також в цей день були одягнені в одяг червоного кольору.

Вікторія Соколенко,
Центральна міська бібліотека ім. Лесі Українки, м. Черкаси


У цей же час у Центральній науковій бібліотеці Харківського Національного університету імені В. Н. Каразіна вітали читачів бібліотеки книжковою інсталяцією "Книжкове серце".   Книжкове серце викликало не аби яке зацікавлення, особливо з боку студентів. Цікавились також назвами та авторами тих книжок, що утворювали книжкову споруду .
Цією акцією ми не лише вітали читачів зі святом усіх закоханих, але й нагадували їм, що бібліотека - це цікаве та креативне місце, у якому раді їх бачити.


Катерина Лискова, Центральна наукова бібліотека
Харківського Національного університету імені В. Н. Каразіна


І ще декілька фотографій стосовно святкування День Святого Валентина у всеукраїнському масштабі. На цей раз перглянемо декілька фото з м. Києва.

Національна бібліотека України для дітей


Державна бібліотека України для юнацтва
акція "День святого Валентина в нашій бібліотеці"

День Святого Валентина, за участі членів Молодіжної секції УБА, також відзначали у


Далі буде...

Немає коментарів:

Опублікувати коментар