четвер, 20 лютого 2014 р.

Вікторина за солодку валентинку

День Cвятого Валентина – свято закоханих – відзначається 14 лютого в Європі з XIII століття, в США – з 1777 року, У нас – з початку 1990-х років.
Чому саме цей день і чому саме свято закоханих?
З приводу цього існує чимало красивих легенд. Відома легенда з часів Римської імперії про єпископа Валентина, який був покараний за те, що всупереч імператорському наказу вінчав римських легіонерів із їхніми коханими.

Якби там не було, а кохання існує стільки, скільки існують і люди, і займає головне місце у їхньому житті. Доказом того є казки, в яких, як відомо, зашифрована вся набута людьми мудрість.
І саме з нагоди дня Валентина у  бібліотеці с.Грем'яче, що на Рівненщині, проходила "Вікторина за солодку валентинку". Юні читачі бібліотеки намагалися відповісти на питання, з яких казок взято історії кохання, а за це в нагороду отримували солодку валентинку :) 

Крім того, маленькі читачі бібліотеки мали можливість спробувати себе як "хендмейдера" на майстер-класі «Валентинки своїми руками».
Так  у бібліотеці діяла справжня фабрика по виготовленню валентинок з різним підручних матеріалів: кольоровий папір, сторінки  старих книг та кавові зернятка. 

По завершенню майстер-класу було організовано Парад валентинок.

Лариса Лаптєва,
Рівненська обл.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар