пʼятниця, 21 лютого 2014 р.

Святкуємо День Святого Валентина у всеукраїнському масштабі: Традиційний лицарський турнір у бібліотеці – філіалі №9

13 лютого, напередодні Свята закоханих, у бібліотеці – філіалі № 9 для дітей пройшов традиційний лицарський турнір «Любов – моя поезія і проза» для учнів 4 класу зош. № 25. 
Бібліотекарі розповіли учням цікавинки про 14 лютого: у Німеччині відзначають День людей з психічними відхиленнями, у Болгарії святкують день святого Трифона, захисника виноградарів, 14 лютого – неофіційний День програміста, адже саме тоді у 1946 році широкому загалу було представлено перший працюючий персональний комп’ютер «Еніак 1», також 14 лютого – Всесвітній день подарованої книги.

Хлопці поздоровили однокласниць віршами, потім пройшли змагання 2 команд лицарів – «Мушкетерів» та «Джентльменів». Учні боролися за перемогу в інтелектуальних конкурсах, змагалися, хто сильніший в армреслінгу, «перегонах на виживання». Особливо присутнім сподобався конкурс компліментів. За 4 роки проведення турніру ми не чули стільки прекрасних і оригінальних компліментів, як від наших цьогорічних учасників. «Прекрасній Дамі» Маші зробили 6 різноманітних пропозицій руки й серця! (Не знаємо, кого Маша обере – у неї до випускного є час подумати.)
Наостанок провели конкурс капітанів. Капітани за допомогою команд повинні були прорекламувати традиційно дівочі журнали «Барбі» та «Принцеса». Поки лицарі радились, з «Прекрасними Дамами» провели вікторину. 
Журі у складі класного керівника Коби Н.В., голови ГО «Діти Чорнобиля» Сулим С.В., пожежного рятувальника ДПРПЗ УДЦНС України в Полтавській області молодшого сержанта служби цивільного захисту Діхтяра В.М. вирішило, що  перемогла дружба і нагородило хлопців подарунками і жартівливими медалями за особисті якості. 
Бібліотекарі підготували для учнів книжкову виставку з одноіменною назвою.Юлія Крамарєва,
Бібліотека — філіал № 9 
Полтавської центральної міської бібліотечної системи

Немає коментарів:

Опублікувати коментар