неділя, 26 січня 2014 р.

Молоді бібліотекарі Миколаєва з новими ідеями в Новий рік!

Миколаїв – місто літературне. А хто ж посперечається? Довели цей факт і молоді миколаївські бібліотекарі. На Старий Новий рік відбулось урочисте підведення підсумків бібліотечного конкурсу на кращу віртуальну презентацію «Миколаївський літературний вернісаж», яке пройшло у стінах Науково-педагогічної бібліотеки м.Миколаєва.

Наприкінці минулого року Радою молодих бібліотечних лідерів, що створена при Миколаївській обласній бібліотечній асоціації, був організований та проведений конкурс з популяризації творчості миколаївських літераторів. Молоді цінителі поезії та прози з бібліотек міста, натхненні творчістю місцевих авторів, представили 38 конкурсних робіт. Героями відеосюжетів та слайд-презентацій стали добре знайомі городянам улюблені поети та письменники: Валерій Бойченко, Микола Вінграновський, В’ячеслав Качурін, Дмитро Кремінь, Марк Лисянський, Віра Марущак, Ольга Сквірська, Марина Матвєєва тощо.

Конкурс мав за мету популяризацію літературного життя міста, при цьому молоді спеціалісти бібліотек змогли проявити особливий творчий підхід та креативність. Всі роботи виявилися неординарними та цікавими. Багато хто з хлопців та дівчат зміг продемонструвати у своїх творчих роботах інтерес та знання літературного краєзнавства, новизну прочитання всім знайомих сторінок улюблених авторів, оригінальність і майстерність оформлення творчої ідеї. 
Проекти були представлені бібліотекарями з Миколаївської обласної дитячої бібліотеки ім. В. Лягіна, Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, Наукової бібліотеки НУК ім. адмірала Макарова, бібліотеки ЧДУ ім. П. Могили, Науково-педагогічної бібліотеки, Централізованих бібліотечних систем для дорослих та дітей м. Миколаєва. До речі, більшість учасників конкурсу входить в Молодіжну секцію УБА.

Молодь проявила креативність і при організації заходу з підведення підсумків конкурсу. Він відбувся у форматі святкової вечірки, на яку була запрошена бібліотечна та літературна спільнота. Молодим бібліотекарям почесні дипломи та пам’ятні подарки вручали імениті миколаївські автори, лауреати літературних премій – Дмитро Кремінь, В’ячеслав Качурін, Ольга Сквірська, Марина Матвєєва. 
Конкурсні роботи стали творчим доробком бібліотек міста та з успіхом будуть використані для широкого знайомства городян з літературною спадщиною та сьогоденням Миколаєва. А відеосюжети переможців виставлено у відкритому доступі для всіх бажаючих у мережі YouTube.

1-е місце: http://youtu.be/ARKkLa8LCA4 (Костянтин Картузов, заст.директора, Науково-педагогічна бібліотека М.Миколаєва)

2-е місце: http://youtu.be/dcO1K_q-9Dw (Марина Жигалкіна, бібліотекар 1 кат., Олександр Соловйов, бібліотекар, Наукова бібліотека Національного університету кораблебудування ім адм. Макарова)

3-е місце: http://youtu.be/CN-dRN7QO4Q (Дар'я Яцкевич, бібліотекар 1 кат., Центральна бібліотека ім.Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва). 

Наснаги вам і творчого натхнення, молоді бібліотекарі! 
Шануймося та шануємо почуття гордості за свою малу Батьківщину.

Дар’я Яцкевич, 
Центральна бібліотека ім. М.Л.Кропивницького

Немає коментарів:

Опублікувати коментар