середа, 16 жовтня 2013 р.

Книга. Молодь. Інтелект

З 8 по 10  жовтня 2013 р. в Луганську проходив  VI Форум молодих бібліотекарів «Книга. Молодь. Інтелект». Головна тема року «Технології професійного успіху молодого бібліотекаря в роботі з громадою».

Міжнародний форум зібрав майже 300 бібліотекарів з 24 областей України, Автономної Республіки Крим - представників публічних і шкільних бібліотек, вищих і професійно-технічних навчальних закладів країни. Він об’єднав молодих бібліотекарів та експертів з України, Росії,  Латвії  та Польщі.


Участь у форумі взяли й молоді бібліотекарі Черкащини. Центральну міську бібліотеку ім. Лесі Українки представляла я, головний бібліотекар Вікторія Соколенко.

У програмі Форуму  були тематичні секції, практичні заняття, тренінги, майстер-класи, виступи експертів, обговорення міжнародного досвіду. Бібліотекарі взяли участь у Pecha Kucha, де презентувались 20 успішних проектів, втілених молодими бібліотекарями України у форматі (5 хв. 40 сек.). Особливо сподобались виступи колег з Тернопільської, Вінницької, Сумської, Донецької областей.


Ми мали чудову нагоду поспілкуватись з колегами, побачити їх досвід роботи, обмінятись ідеями, думками, враженнями.

Тематика запропонованих  майстер-класів була актуальна і цікава, але шкода, що не було можливості відвідати всі творчі майданчики.

Багато корисної інформації отримала з виступів зарубіжних експертів  з Латвії та Польщі.Форум також став гарним місцем зустрічі молодих бібліотекарів - учасників Літньої школи "Ne-формаt", що відбувалась у ТК Буковель.  

Від форуму залишились приємні емоції, вважаю, що так заходи не тільки підвищують ініціативність та професіоналізм молодих бібліотекарів, а й додають енергії та стимулюють до впровадження побачених інноваційних форм роботи в своїй бібліотеці.
Тому хочеться щиро подякувати всім організаторам за такий чудовий захід.


Соколенко Вікторія,

головний бібліотекар Черкаської ЦМБ

2 коментарі: