середа, 4 вересня 2013 р.

Вибори нового голови Молодіжної секції УБА

30 серпня о 14.00 год. у мережі Facebook відбулася онлайн - конференція членів молодіжної секції Української бібліотечної асоціації, в якій приймали участь представники з усіх регіонів України. Конференція була зініційована через відмову  Віталія Даценка керувати Молодіжною секцією УБА,

після чого виникла потреба зібрання членів секції для обрання нового голови.

Розпочалась онлайн - конференція з привітання президента УБА – Ірини Шевченко. Пані Ірина висловила компліменти усім присутнім, про те що Молодіжна секція УБА на даний час є самою найактивнішою в асоціації, а кожен учасник окремо заслуговує на найкращі слова похвали. Також вона не оминула згадати про відмінну роботу Літньої школи молодих бібліотекарів 19-23 серпня у Івано-Франківській області.

Спікером конференції був Микола Вірстюк, член президії УБА, який представив усім учасникам порядок денний. А саме:
1. Обрання голови Молодіжної секції.
2. Розподіл обов’язків серед її членів.
3. Участь молодих бібліотекарів у Форумі в м.Львів.
4. Представлення Молодіжної секції на Ярмарку бібліотечних інновацій в м.Київ.
5. Відвідування Форуму молодих бібліотекарів в м.Луганськ.

Для проведення голосування серед учасників було обрано лічильну комісію у складі Оксани Бояринової (PR-менеджер УБА) і Надія Золотарьова (завідуюча сектором онлайн - ресурсів в Луганській ОУНБ ім. Горького).

В результаті, усі майже одноголосно проголосували за кандидатуру на пост голови Молодіжної секції УБА – Антоніну Тіщенко, яку було відзначено як надзвичайно активну, працьовиту людину, яка буде активізувати усіх молодих бібліотекарів до креативних дій у Асоціації.

Далі за порядком було визначено основні напрями, за якими буде працювати секція:
- блог, з постійними журналістами;
- служба інформаторів, які будуть відповідати за контактні дані усіх членів секції та інформувати про різноманітні заходи;
- група PR і реклами, які мають створювати позитивний імідж бібліотечної молоді України.
А також  було запропоновано обрати відповідального по кожному напрямі роботи, що й було зроблено у ході конференції.

Так в результаті обговорень було запропоновано:
«Блог»: Лариса Лаптєва, Юлія Коваль, Лариса Біла;
«Піар»: Оксана Бояринова, Юля Прокопчук, Ольга Смоліна;
«Інформатори»: Юля Дудко, Марія Сахарова, Іванна Мельник, Володимир Мельник, Вікторія Соколенко;
«Сектор технічної підтримки»: Борис Кобильник, Михайло Кудряшев,  Олександр Коган.

Далі у ході онлайн – зібрання висловлювалися пропозиції на рахунок Львівського форуму щодо представлення Молодіжної секції на цьому заході. Тоді ж було вирішено створити відкритий документ для пропозицій, де усі бажаючі члени секції зможуть вносити свої побажання по організації культурної програми для учасників Форуму у м.Львів, Ярмарку у м.Київ та Форуму молодих бібліотекарів у м.Луганськ.

Крім того, Ірина Шевченко, президент УБА, запропонувала налагодити співпрацю з студентською секцією Асоціації, для підтримки та кураторства над підростаючою бібліотечною молоддю.

Підсумовуючи результати Конференції молодіжної секції УБА, було відмічено, що вона тривала 1,5 годин і дала поштовх для активізації молодих бібліотекарів України. 

На завершення новообраний голова Секції – Антоніна Тіщенко висловила вдячність за довіру, за честь очолювати Молодіжну секцію та закликала усіх молодих членів Асоціації  до плідної співпраці та співдружності.

Лариса Лаптєва,
Рівненська область

Немає коментарів:

Опублікувати коментар