пʼятниця, 27 вересня 2013 р.

Єднання молодих бібліотекарів на Ярмарці в м.Київ

24-25 вересня 2013 року в м. Києві проходив Національний Ярмарок бібліотечних інновацій: «Сучасна бібліотека: рухаємось вперед». Захід проходив у НСК «Олімпійський».

Серед поважних гостей Ярмарки були Леонід Новохатько, Міністр культури України, Джеффрі Р. Пайєтт, Посол США в Україні, Ірина Шевченко, Президент Української бібліотечної асоціації, Матей Новак, Директор програми «Бібліоміст» та багато інших.
Протягом двох днів бібліотекарі з усієї України були учасниками маси цікавих зустрічей, тренінгів та інтерактивів. Кожен захід мав на мені навчити бібліотекарів чогось нового, підштовхнути до створення нових проектів, до налагодження тісних зв’язків з громадами.
Крім всього Ярмарок став місцем зустрічі та єднання  молодих бібліотекарів, учасників Літньої школи «Ne-формаt» в Буковелі та інших членів Молодіжної секції УБА, погляди яких направлені на створення нових якісних бібліотечних послуг.


Юні бібліотекарі протягом двох днів організували два флеш-моби, якими популяризували діяльність Української бібліотечної асоціації, членство у спільноті та професію бібліотекаря зокрема.

Так під час першого флеш-мобу «Для мене УБА - це…» молоді бібліотекарі намагалися донести до глядачів, що їм дає членство в УБА: чи то нові знайомства та спілкування, чи підвищення авторитету та командна робота, а ще професійні розвиток, поінформованість та допомога. З усіх тверджень учасники акції склали великий пазл, чим показали що сила УБА в єдності її активних членів.
А  по завершенню Ярмарки бібліотечних інновацій поряд з НСК «Олімпійський» було проведено другий флеш-моб «Читаємо разом з відомими персонажами», закликаючи усіх прохожих до активного читання  та відвідування бібліотек столиці, а для полегшення пошуку книгозбірень перехожим дарували карту бібліотек міста Київ.

 Гаслом заходу стали слова «Читати – це модно! Читати – не страшно! Читати – потрібно! Читати – це класно!»


Лариса Лаптєва,
Рівненська обл.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар