вівторок, 17 вересня 2013 р.

Проект "Маніфест бібліотекаря"

Молодий та сучасний бібліотекар стає справжнім лідером бібліотечної справи лише за рахунок постійного саморозвитку. Це ми, молоді бібліотекарі, хто вирушає до відкриттів на велосипедах, творчо підходить до питань адвокації бібліотек та й взагалі, кожного дня з посмішкою зустрічає користувачів, добре знаємо. 

Дуже гарно, що у нашому самовдосконаленні нам допомагають різні програми, гранти та спеціалізовані конференції. Влітку минулого року я навчалася в Міжнародній академії молодих бібліотекарів (International Young Librarians Academy) у м. Венспілс, Латвія, що була створена за ініціативи програми Bibliomist Ukraine (детальніше у публікації журналу «Світ дитячих бібліотек» та у мережі Інтернет). Впродовж чотирьох днів молоді, креативні, активні бібліотекарі з України, Литви, Латвії, Молдови, Румунії, Болгарії та Польщі дізнавалися про новітні тенденції розвитку бібліотек, розроблювали проекти та у величезному захопленні роз’їхалися домівками втілювати спільні ідеї. Всього проектів було шість, але хотілося б відмітити, що ледь не відразу після повернення додому «Бібліотекарі на велосипедах» проїхалися вулицями Тернополя, адже одна з учасниць Академії – Ірина Грохольська, бібліотекар Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.
Ще над одним проектом, під назвою «Маніфест молодих бібліотекарів», працювала команда з України та Румунії. Мета Маніфесту – розповісти про сучасного бібліотекаря, який любить свою професію та вільно почувається у вирі стрімкого розвитку бібліотек. 
Гасло Маніфесту – Живи. Читай. Думай. Насолоджуйся! 
Візуального втілення Маніфест здобув завдячуючи співпраці з молодими креативними людьми з проекту Moviemalism
Отже, до вашої уваги відео «Маніфест бібліотекаря»Ролик англомовний. Щоб включити українські субтитри потрібно на нижній панелі обрати віконце «Субтитри» та натиснути на «Українська».  
Дубова Ольга
Національна бібліотека України для дітей

Немає коментарів:

Опублікувати коментар