середа, 7 серпня 2013 р.

Як Україна брала участь у «Cycling for libraries»


Наша велоподорож розпочалась дуже весело :)… Ми поселились в вельми «цікавому» хостелі у Амстердамі… Умови проживання.. Ні. Не так. Все спочатку :)
Все розпочалось узимку, коли Даценко Віталій «кинув» «клич» взяти участь у проекті «Cycling for libraries». На жаль, не багато бібліотекарів відгукнулось. Відгукнулись Золотарьова Надя і я, Дудко Юлія.
Трохи про підготовку до участі у проекті.
З лютого розпочалась наша активна підготовка до велопробігу: ми зареєструвались, оплатили реєстраційний внесок (за що дякуємо Українській бібліотечній асоціації), відкрили візи, придбали авіаквитки і відправились «підкоряти» Європу і не тільки, на велосипедах.
Все розпочалось 16 червня, коли Надя, Віталій і я відправились з рідних міст до Києва, щоб потім добратись до Амстердаму, де стартував велопробіг. Старт відбувся 18 червня і тривав до 26 червня. За цей час ми подолали шлях з Амстердаму (Нідерланди) до Брюсселю (Бельгія). Середня відстань, яку ми долали за день – 60-90 км. У велопробігу взяло участь 100 бібліотекарів, а також ті які люблять і цінують книгу з 23 країн світу. Усі дні велоподорожі були насичені та цікаві, не було однакових днів. Не було також ні однакових міст, ні однакових бібліотек, кожна країна, кожне місто, бібліотека відрізняються одне від одного.
Трохи про сам проект велопробігу «Cycling for libraries». Велопробіг вже відбувається третій рік поспіль, українська команда бере участь вдруге. Цей велопробіг на підтримку книгозбірень – цікавий і непересічний адвокаційний захід, який привертає увагу до бібліотек, дає можливість фахівцям з понад 30 країн неформально спілкуватися, вивчати досвід бібліотек, які вони відвідують за маршрутом пробігу. Велопробіг організовують ентузіасти під егідою ІФЛА.
За час подорожі було зібрано велику кількість фотографій. Декілька я наводжу тут, а більше фотографій можна побачити у нашій групі на Фейсбуці – https://www.facebook.com/groups/360125554039303/?fref=ts


  

 


Юлія Дудко,
Львівська обласна бібліотека для дітей

Немає коментарів:

Опублікувати коментар