понеділок, 1 липня 2013 р.

У Рівному молодих бібліотекарів запрошують читати «лекції»

У Рівному протягом літа функціонуватиме проект під назвою «Вуличний університет» («ВУ»), що популяризуватиме неформальну освіту. Його реалізує міська молодіжна організація «Молодь діє».
22 червня в міському парку відбулося чергове засідання «ВУ» на тему «Література». «Лекторами» стали запрошені працівники Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Ірина Шинковська та Юлія Ковальчук, а також учасниця об’єднання «Література.rv» Ганна Невірковець.

Відвідувачі «Вуличного університету» – юнаки та дівчата, що хочуть у неформальному оточенні довідатися щось нове для себе, поспілкуватися з цікавими людьми та перейняти їх досвід. Завдяки проекту, відвідувачі дізнались про те, як трансформувалися бібліотеки, які послуги вони готові надавати своєму користувачу та чому людині, яка прагне самореалізації корисно ходити до бібліотек.
Останнє червневе засідання принесло слухачам «ВУ», перш за все, корисну інформацію. Вони зрозуміли, що бібліотеки готові надавати документи не лише у традиційному, а й у електронному вигляді, проводити майстер-класи з користування електронними книжками, тренінги з опанування електронного урядування та дызнались про багато інших бібліотечних інноваційних послуг і ресурсів. Бібліотекарі закликали молодь приходити зі своїми ідеями до бібліотек, адже саме тут вони зможуть їх реалізувати, наприклад, оформивши персональну виставку чи влаштувавши творчий вечір.
«Студентів» найбільше зацікавили проекти «Смарт технології в навчальному процесі з використанням інтерактивної дошки», в межах якого бібліотека отримала для проведення тренінгів інтерактивну дошку, та проект «Створення аудіокниги для слабозорих за повістю Олександра Євтушка «Пиво з абрикосів», передмову до якої написав та озвучив відомий письменник, виходець з Рівного – Олександр Ірванець.
Сподіваємося, що ця зустріч між молоддю та представниками бібліотеки була не останньою та чекаємо на нові!

Юлія Ковальчук,
бібліотекар Рівненської ОУНБ

Немає коментарів:

Опублікувати коментар