четвер, 28 березня 2013 р.

Творчість молодих бібліотекарів

28 лютого, у останній день зими відбулась чергове засідання Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації. Засідання проходило в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції "Сучасна інформаційно-бібліотечна освіта: нові вимоги" у смт.Славське, Львівської обл. Однак не будемо зупинятись на деталях, які вже були окреслено у повідомленні про результати Всеукраїнської конференції.

Наразі, як було вирішено на згаданому засіданні, Молодіжна секція УБА розпочинає цикл повідомлень про нові тенденції, проблеми та перспективи бібліотечної справи. Та не все так просто і буденно як може здатись на перший погляд. Ми будемо представляти найсвіжіші факти, новини, взагалі будь-яку інформацію стосовно бібліотечної галузі. АЛЕ!!! Усі ці новини у першу чергу будуть відображувати саме діяльність, думки, проблеми молодих бібліотекарів світу, міста, конкретної бібліотеки. І найголовніше, усі факти супроводжуватимуться коментарями молодих бібліотечних фахівців.

Отож, невдовзі зустрічайте творчість та ініціативи молодих бібліотекарів, членів Молодіжної секції УБА. Якщо ж читачі нашого сайт виявлять бажання щось додати, або навіть написати власний пост – приєднуйтесь, надсилайте свої статті на адресу nifertiti0587@gmail.com.
 
Антоніна Тіщенко, 
редактор сайту "Молодіжна секція Української Бібліотечної Асоціації"

Немає коментарів:

Опублікувати коментар